Potrebujete rýchlo doplniť diakritiku do dlhého textu? Tu je k tomu nástroj…

Keď píšete texty do mailov, alebo v komentároch, či na online fórach, používate diakritiku? Ja väčšinou nie. Chceli by ste mať naporúdzi taký nástroj, ktorý váš text upraví do spisovnej formy? Užitočné to môže byť vtedy, ak píšete listy na oficiálne miesta, e-maily nadriadeným, či obchodným partnerom.


Vyskúšajte webstránku:
http://diakritika.brm.sk
kde po zadaní vášho textu sa po kliknutí na jedno tlačítko zmení obsah ako šibnutím čarovného prútika. Dokonca pri niektorých slovách vám ponúkne aj alternatívne, alebo pri preklepoch vás upozorní na chyby.

Dnes som chcel len toľko.
Ak máte tipy na ďalšie užitočné nástroje, napíšte mi o nich…alebo rovno do komentára.

P.S. Ak tento článok môže pomôcť v napredovaní aj vašim priateľom podeľte sa o neho zdieľaním a podporte ho lajkom.

S pozdravom a prianím pekného dňa

Martin

Vítam Vás. Som Martin, online marketing poradca pre malých a stredných podnikateľov, tvorca a zakladateľ Akadémie Online Podnikateľa a online kurzu Revolučné Internet Marketing Stratégie (RIM Stratégie). Internet Marketing Stratégiám a Online Podnikaniu sa venujem aktívne viac ako 8 rokov. Vždy som sa zaujímal o to ako riešiť efektívne podnikanie cez internet a v podstate to bolo mojou záľubou. Postupne som sa dostal ku tomu ako vytvárať efektívne web stránky, vyskúšal rôzne systémy a aplikácie ktoré zjednodušujú a šetria čas online podnikateľom a to od zahraničných až po tie naše Slovenské a České. Dnes je moja záľuba mojim podnikaním a pomáham i ďalším ? Preto, ak Vás zaujíma, ako môžete zarábať pomocou internetu, ako môžete aj Vy z Vašej web stránky vyťažiť čo najviac zisku, zostaňte prosím a stiahnite si rýchlokurz a eBook zdarma.

Stiahni si rýchlokurz a e-book ZDARMA:

Zákony úspechu v online podnikaní

úspech a podnikanie cez internet
Pasívny príjem

Rýchlokurz - Ako nevyhodiť von oknom 95% z Vašich online príjmov (23-dňový kurz e-mailom - pomoc pre Vašu úspešnú webstránku) 

Ihneď po registrácii získate aj eBook - Zákony úspechu v online podnikaní (zákony ktoré by ste mali dodržať pre dosiahnutie úspechu v online biznise)

Komentáre