Naučte sa ako podnikať a ako zarobiť na Internete!

Naučte sa efektívne Internet Marketing Stratégie!

Internet je TRH! Či aj pre Vás, rozhodnete Vy.
Objavte silu Internetu a zmeňte Vaše podnikanie na zarábajúci a úspešný online biznis!

Revolučné Internet marketing stratégie pre začiatočníkov, začínajúcich malých a stredných podnikateľov.

Chcete aj Vy zarobiť tisíce eur pomocou webovej stránky?

Je to možné? ÁNO!
Akadémia online podnikateľa je tu pre všetkých, ktorí sa chcú naučiť seriózne podnikať a zarábať pomocou online obchodov.

Akadémia, kde nenájdete teoretikov a "prekladateľov" zahraničných webstránok. Všetky informácie sú podložené dokázateľnou praxou na slovenskom trhu!

Veľa ľudí si ani nevie predstaviť, že podnikanie na Internete nie je také komplikované, ako by sa to na prvý pohľad mohlo zdať. Ak dnes rozmýšľate o tom, že by ste začali podnikať, ale možno ešte neviete v čom, ja by som Vám odporučil zamerať sa na biznis budúcnosti a tým je Internet! Internet je TRH! Či aj pre Vás, rozhodnete Vy.
Objavte silu Internetu a zmeňte Vaše podnikanie na zarábajúci a úspešný online biznis!

Zaregistrujte sa a získajte ZDARMA!

Rýchlokurz

Ako nevyhodiť von oknom 95% z Vašich online príjmov (23-dňový kurz e-mailom - pomoc pre Vašu úspešnú webstránku) 

eBook - úspech v online biznise

eBook - Zákony úspechu

Ihneď po registrácii získate aj eBook - Zákony úspechu v online podnikaní (zákony ktoré by ste mali dodržať pre dosiahnutie úspechu v online biznise)

Rýchlokurz a ebook momentálne nie je možné stiahnuť.

Som taká unesená tým online kurzom, že nemám ani čas reagovať na iné veci. Akurát som ho celý dočítala a pomaly začínam napĺňať pracovný zošit a rozmýšľať ako bude vyzerať moja internetová stránka. S online kurzom som veľmi spokojná, je napísaný "stráviteľnou" formou, veľmi sa mi páčili rôzne príklady, na ktorých sa to dalo lepšie pochopiť. Určite ho budem odporúčať ďalej.
Ľudmila Kráľová

Existujú firemné stránky, ktoré sú imidžové a okrem samotnej online dostupnosti firmy stránka slúži aj na "predaj pomocou vzhľadu webu".
Existujú aj také webstránky, ktoré priamo nepredávajú, ale slúžia na komunitnú (alebo firemnú) komunikáciu. Takéto stránky musia byť tiež optimalizované a užívateľsky príjemné.

Je ale dobré, ak viete rozlíšiť ktorá stránka má aké charakteristiky, aby ste sa vedeli rozhodnúť, akú stránku potrebujete pre svoj biznis.

Online kurz RIM stratégie ma veľmi príjemne prekvapil. Dosť dlho som váhala, či si ho kúpiť, pretože cena nie je práve najnižšia a prívlastok revolučný mi znie trochu „tv – shopingovo“ (majú tam revolučné mopy, ktoré len zametajú; revolučné náplaste, z ktorých neschudnete; revolučné cvičiace stroje – pomaly na každý sval v tele jeden – vidíte, prečo som váhala?). Ale našťastie som podľahla. Obsahovo je kurz úplne perfektný. Veľa vecí som vedela – niektoré len podvedome a potrebovala som si ich len niekde prečítať. Ale toľko som sa toho naučila, že skutočne neľutujem ani jeden cent, ktorý som Vám poslala. Za textom cítiť Vaše skúsenosti a skutočný a úprimný záujem odovzdať ich ďalej (aj za cenu, že si vychováte konkurenciu 😉 ). Teraz záleží už len na tom, či budem schopná všetko aj aplikovať v praxi.
Lucia

Webstránka, ktorá má prinášať veľké zisky, prípadne webová stránka je to jediné, čo vo Vašom (online) podnikaní máte, potom musí spĺňať určité kritériá, ktoré tieto peniaze aj prinesú.

Čo myslíte, čo najviac zaujíma Vášho čitateľa?
To, kto ste, akú máte históriu a v akej budove sídlite....alebo to, aký osoh získa z Vášho webu? Čo sa dozvie na Vašom webe? Akú hodnotu mu ponúkate? Prečo sa bude chcieť vracať k Vám znova a znova? Kto vám zodpovie tieto otázky?

Kúpou online kurzu RIM stratégie sa u mňa naštartoval proces, ktorý ma ženie s určitosťou viem povedať, že správnym smerom. Je to geniálny produkt a priznám sa Vám, keď som ho kupoval v duchu som si vravel, že som sa asi zbláznil. Dnes viem, že občas neuškodí, keď človek sa "zblázni". Toto je to bláznovstvo, ktoré sa veľmi oplatilo. Ďakujem.
Tibor Gebe

Na svojich prednáškach hovorím napríklad aj o týchto témach:

1. Internet je nevydolovaná baňa možností!

 • Internet je samostatný TRH, ktorý nemá hranice a je otvorený pre každého!
 • Internet je čarovné miesto, kde sa z malého živnostníka za pár mesiacov môže stať veľká „eseróčka“.
 • Internet je kancelária so sídlom v každom meste a v každej dedine kde je pripojenie na Internet, tam aj Váš biznis môže "sídliť"!
 • Internet je najkratšia cesta k Vášmu zákazníkovi, nech je v ktoromkoľvek kúte sveta!

2. Ak už podnikáte a máte svoju online prezentáciu, spravte ju tak, aby Vám NAOZAJ zarábala!

 • Pri tvorbe webu myslite na svojho čitateľa! Nepripravujte web pre seba, ale pre návštevníkov Vašej stránky!
 • Stránka musí byť užívateľsky príjemná (usability) a optimalizovaná (SEO)
 • Webstránka, ktorá má prinášať peniaze, musí slúžiť! Musí odovzdávať hodnoty! Musí informovať! Nepripusťte, aby si Váš čitateľ pripadal ako chodiaca peňaženka!
 • Komunikujte so svojimi čitateľmi, vystúpte z ulity anonymity!
 • Komunikujte aj so svojimi zákazníkmi! Pýtajte sa ich na ich názor a starajte sa o nich.

3. Online podnikanie je vynikajúce aj v tom, že:

 • svoj biznis môžete začať tvoriť "na kolene", sám (sama) a
 • veľmi rýchlo, v priebehu týždňov alebo len mesiacov sa môžete dostať medzi veľkých hráčov.

Na Internete sa meria čas v minútach!
Včera ste ešte nemuseli existovať, dnes spustíte svoju webstránku a zajtra Vás už môžu nájsť veľkí strategickí partneri.

Internetovú prezentáciu Vášho podnikania môžete zveriť do rúk profesionálov, ale môžete si stránku vytvoriť aj sami!
- Ak Vašu stránku vytvorí odborník, budete mať webstránku skôr a kvalitnejšie zrealizovanú (ak samozrejme webstránky neviete tvoriť )
- Ak svoju webstránku budete tvoriť Vy sami, ušetríte na nákladoch, ale bude Vám to trvať časovo oveľa dlhšie (za predpokladu, že nie ste zbehlý(á) v tvorbe webstránok)

Ak by sa ma niekto pýtal....odporučil by som Vám nechať si vytvoriť webstránku s redakčným systémom odborníkovi a správu (dopĺňanie údajov) by ste už robili Vy.
Výhoda tohto riešenia je v tom, že budete mať stránku rýchlo a kvalitne za prijateľnú cenu a neskoršie dopĺňanie obsahu a ďalších dát by ste zvládli aj Vy sami - bez toho, že by ste zato niekomu platili!

Webstránky, tvorené cez redakčný systém sú také, kde (v administračnej časti) dokáže aj laik pridávať texty, obrazy a ďalšie dáta bez toho, aby vedel programovať!

Ako to spravíte, je to na Vás, LEN TO SPRAVTE! Preneste svoj biznis na web!

Som veľmi rada, že som si objednala kurz RIM stratégie. Je pre mňa veľkým prínosom, nakoľko som sa rozhodla začať podnikať z domu. Som už 5 rokov doma s deťmi a "vypadla" som z kolobehu práce. Internet som používala počas tých 5-tich rokov iba na vyhľadávanie informácií, ktoré sa týkali najmä detí (zdravie, strava, e-shopy). Samozrejme, že aj deti veľmi obohatili môj život a zmenili moje priority. Nebyť ich, o niektorých "veciach" by som dodnes ani netušila. Teraz prišiel pravý čas na to, aby som začala hľadať na internete niečo aj pre seba. Ešte budem 2 roky na rodičovskej dovolenke. Verím, že o tie 2 roky si nebudem musieť hľadať zamestnávateľa. Po preštudovaní online kurzu RIM stratégie som sa rozhodla urobiť si sama vlastnú web stránku. Veľa mi dala aj časť o reklame na internete. Netušila som, ako to presne funguje a s Vašou pomocou som ušetrila kopu času, ktorého pri deťoch nikdy nie je dosť. Robím si aj domáce úlohy. Dostala som sa aj k videám. Sú veľmi praktickou pomôckou, ktorá šetrí najmä začiatočníkovi čas. Pozriem si ich určite ešte raz, keď budem aktívne pracovať na svojej web stránke. Som taká nadšená online kurzom RIM stratégie, že sa chystám objednať si aj Copywriting a Tajomstvá písania úspešných textov, aby bolo všetko na mojej web stránke naozaj tak, ako by som to chcela mať.
Anna Kričková

Možno už svoju webovú stránku máte.
Možno svoj online biznis len teraz budete tvoriť.
Tak, či onak, dávajte pozor na "nepísané pravidlá" úspešnej webovej prezentácie!

Možno ste sa už stretli s pojmom "Optimalizácia", alebo "SEO", alebo "Linkbuilding" atď., atď.
Ak už svoju webovú stránku máte verejnú, Vašou prioritou je, aby bola aj navštevovaná. Podľa zákona veľkých čísiel platí: čím viac čitateľov na stránke, tým väčší obrat získate!

Na Internete Vás čitatelia nájdu rôznymi cestami:

 • 1
  zadajú priamu adresu www.vasafirma.sk (ak Vás poznajú) - tých je najmenej
 • 2
  nájdu Vás v katalógoch - týchto čitateľov je tiež málo, sú to ľudia, ktorí cielene hľadajú firmy z Vašej oblasti pôsobnosti
 • 3
  nájdu Vás cez vyhľadávače - ak máte správne optimalizovanú stránku pre vyhľadávače, viete takto získať najviac návštevníkov
 • 4
  prekliknú sa k Vám z iných webstránok
 • 5
  prídu k Vám na odporúčanie priateľov (napr. z mailových správ)
 • 6
  dostanú sa na Váš web náhodou (preklepy, kliknutím na iný odkaz ako pôvodne chceli a pod.)

Spôsob, ako dostať Vašu stránku do vyhľadávačov alebo ako vytvoriť sieť webstránok, kde sú zobrazené odkazy na Váš web je niekoľko. Existujú spoločnosti, ktoré Vám za poplatok "zoptimalizujú web", aplikujú SEO (SEO= Search Engine Optimization) prvky a vytvoria "sieť spätných odkazov".

Sú to procesy, ktoré jednoducho MUSÍTE aplikovať na Váš web, ak chcete, aby bola stránka navštevovaná a prinášala Vám peniaze.

Mám ale pre Vás aj dobrú správu:
Spomínané metódy môžete spraviť aj Vy sami a nemusíte zato platiť navyše. Dokonca nielen spomínané spôsoby, ale aj ďalšie tipy a triky pre zvýšenie návštevnosti viete aplikovať bez toho, aby ste museli platiť veľké peniaze externej firme.
Ako?
1) prácne vyhľadáte popísané postupy na Internete a systémom pokus-omyl ich budete aplikovať, alebo
2) čítajte ďalej...

Dozvedel som sa strašne veľa informácií, ktoré keby som vedel dať dokopy pred rokom tak by som nepracoval v zahraničí ale rozbiehal by som kvalitný eshop. Prvý dojem je veľmi pozitívny. Veľmi sa mi páči ako to rozoberáte dopodrobna a dávate aj príklady pre nás laikov. Páčia sa mi aj textové zákony a všetko čo s tým súvisí, SEO atd. Robím si postupne aj poznámky aby som to mohol realizovať čo najskôr.
Peter Kačmarík

Pravda je taká, že tvorba efektívnej a úspešnej webstránky začína ešte predtým, ako ju začnete "tvoriť". Hovorme o stránke, ktorá zarába peniaze pre svojho majiteľa.

Za online podnikanie považujem aj také webové stránky, ktoré majú charakter portálu, nepredávajú tovar alebo službu, ale zarábajú na reklame, resp. na sprostredkovaní.

Ako prvý a najdôležitejší krok, ktorý musíte spraviť pred spustením a celkovou tvorbou webovej prezentácie je: príprava koncepcie Vášho online biznisu.

Pustiť sa do webstránky bez prípravy je hriech! Je to len hra a zábava pre majiteľa webu. Takýto postoj nemožno považovať za seriózny prístup k podnikaniu. Ak chcete vytvoriť takú webovú stránku, ktorá Vám má priniesť veľké peniaze, musíte sa k nej postaviť tak zodpovedne, ako by ste spúšťali svoje klasické "offline" podnikanie!

Na začiatku si musíte zodpovedať najdôležitejšiu otázku:
Čo chcem dosiahnuť svojou stránkou? Načo má slúžiť? Komu sa má prihovárať?

Len ak viete kam sa chcete dostať , až potom budete vedieť ktorým smerom vykročiť!

Keď už máte koncept (podnikateľský plán pre online biznis), začnite tvoriť:

 • Držte sa 10 zákonov úspešného online podnikania (získate ich okamžite po zaregistrovaní sa na tejto stránke),
 • obsah tvorte už optimálny, aby ste po skončení len dolaďovali "optimalizáciu",
 • celú stránku tvorte pre čitateľa a nie pre Vaše potešenie!
 • Majte užívateľsky príjemné prostredie, aby sa čitateľ rád vracal na Váš web. (Určite musíte mať na stránke blikajúce texty a pohyblivé obrázky?)

Ak už svoju webovú prezentáciu máte pripravenú, naplnenú rozsiahlym obsahom a užitočnými informáciami, povedzte o tom svetu!
Propagujte svoj web všade: online technikami aj offline reklamou. Platenou aj neplatenou. Hovorte o nej, aby Vaša internetová prezentácia nezapadla prachom...

A keď si budete myslieť, že ste skončili, že stránka je hotová, tak ju môžete začať vylepšovať!
Analyzujte a testujte!
Analyzujte návštevnosť a reklamu. Testujte reakcie na Váš obsah.
Sledujte svojho čitateľa ako sa chová na Vašej stránke. Komunikujte s ním!
Zrušte to, čo nefunguje, málo efektívne prvky upravte a zefektívnite.
Pracujte so svojou stránkou... a ona sa Vám odvďačí: zarobí Vám peniaze!

Ďakujem za všetky informácie (RIM). Začítal som sa do prvých kapitol a musím uznať, že je to kus výbornej práce. Chcem pochváliť okrem vysokej informačnej hodnoty aj skvelý štýl. Možno si spomenieš, že v jednom z mojich úplne prvých e-mailov som sa s uznaním vyjadril o tvojom nespornom prínose k "ľudskosti" na nete. Môžem to len zopakovať. Myslím, že je to popri profesionálnych znalostiach jedna z tvojich najsilnejších komodít. Priznám sa, kúpil som si tvoj produkt s určitými obavami, dokonca v situácii, keď som "v mínuse"...Zatiaľ však moje prvé dojmy hovoria len o plusoch, zdá sa, že som investoval dobre.
Róbert Zemene

Aké je ideálne riešenie?

Ideálne je to, čo funguje.

Mohol by som Vám teraz navrhnúť, že Vám pripravím webstránku alebo si objednajte moje služby na optimalizáciu a Internet marketing poradenstvo.
No nespravím to.
Pripravil som pre Vás niečo lepšie. Niečo, čím môžem pomôcť oveľa viac ľuďom.

Poznáte túto múdrosť?
Hladnému človeku nepomôžeš tak, ak mu ulovíš rybu, ale tak, že ho naučíš chytať ryby!

Rozhodol som sa spísať všetky svoje skúsenosti, pribaliť k tomu niekoľko skvelých pomôcok a hodnotných prekvapení a ponúknuť Vám to ako riešenie.
Ja som laik. Neviem programovať a všetko čo viem, som sa prácne učil ako samouk. Som len obchodník, ktorý má svoje podnikania. Pred časom (rokmi) som pochopil, že Internet je pre mňa najvýhodnejšie riešenie ako sa osamostatniť a tak som sa zameral na online podnikanie.

Pri príprave projektu som vychádzal z vlastných skúseností. Všetko, o čom hovorím a píšem, sú overené fakty a skutočnosti, ktoré fungujú na slovenskom a českom trhu.

Na internete aj keď nakupujem rada, nie vždy nakúpim. Veľakrát ma niečo odradí, často je to nedôvera. Zaujímavé je, že Vám som uverila po krátkej dobe. Vôbec som nezaváhala a pri objednávaní online kurzu RIM stratégie a copywriting eBooku Tajomstvá písania úspešných textov a poslala peniaze dopredu čo v iných prípadoch nerobím, alebo si to veľmi dobre rozmyslím a "prežujem". A vôbec som sa nebála, že by ste mi produkty neposlal. Nie, že ste ma nesklamal, ešte ste ma aj prekvapil rýchlosťou vybavenia objednávky. Vo štvrtok som poukázala peniaze a v piatok som už mala prístupy k celému online kurzu. Naozaj som bola veľmi milo prekvapená. Z iných stránok mám skúsenosti, že musím dlho čakať aj urgovať objednaný tovar (objednávala som na dobierku). Nenamáhajú sa ani dať mi vedieť prečo objednávka mešká. Páči sa mi Váš celkový prístup k podnikaniu a hlavne ku klientom. Budem sa snažiť podľa Vašich rád si vybudovať tak isto dôveryhodné podnikanie. Aj keď som ešte len začala materiály od Vás študovať, viem, že informácie v nich sú veľmi cenné. Ďakujem za ne. Prajem Vám veľa a len spokojných zákazníkov. S prianím pekného dňa
Oľga

Pre koho je projekt Revolučný Internet Marketing?

Informácie budú pre Vás užitočné ak dnes:

 • už máte svoj fungujúci a zarábajúci online biznis, ale chcete, aby prinášal viac peňazí,
 • máte vlastné podnikanie ale nemáte firemnú webstránku,
 • ak Vaša firemná stránka neprináša taký finančný efekt ako by mala,
 • ak tvoríte webstránky, ale tie nezarobia ani na réžiu,
 • ak ste v zamestnaní ale chcete sa osamostatniť,
 • ak pre akýkoľvek iný dôvod hľadáte možnosť ako zarobiť pomocou Internetu!

Projekt je vlastne balík riešení o tom,

 • ako spustiť online podnikanie,
 • ako online biznis naprojektovať,
 • ako stránku pripraviť a optimalizovať,
 • ako sa o ňu starať po uvedení na web,
 • ako pomocou webstránky zarobiť veľké peniaze!
Začal som čítať váš online kurz a hneď z prvých riadkov mi je jasné, že to nie je kurz pre profíkov, ale pre začiatočníkov, ktorí si chcú z nuly vybudovať svoj prvý prosperujúci web. Myslím si, že pre začínajúcich webmastrov to bude kuchárska kniha, z ktorej ešte dlhé mesiace budú variť pokiaľ preskočia vedomosti autora online kurzu. Slovensko má čo doháňať, aby sme sa priblížili USA a západnej Európe v oblasti budovania web stránok. Množstvo ľudí si myslí, že začať predávať na Internete je niečo zložité a nemajú na to ani vedomosti a ani finančné prostriedky aby to úspešne rozbehli - preto veľká väčšina ľudí radšej nerobí nič. Myslím si, že tento kurz dokáže presvedčiť aj ešte otáľajúcich, že nemusia mať strach zo začiatkov a vysvetlí im ako je jednoduché začať a udržať si prosperujúci web. Keď si spomeniem na naše začiatky, v podstate sme budovali našu spoločnosť v podobných krokoch ako sú popísané v tomto kurze. Ak čitateľ "dovarí" na svojom webe aj podľa posledného receptu z tohto kurzu, bude vedieť, že k dokonalosti mu chýba ešte veľa, avšak bude aj tušiť, kde hľadať ďalšie informácie, akým smerom rozvíjať svoje znalosti a aké produkty mu pomôžu zdokonaľovať výkon svojej stránky.
Viktor ZemanQualityUnit s.r.o. www.qualityunit.com

Online kurz je napísaný jednoducho a laicky hlavne preto, lebo ja sám nie som programátor a píšem a hovorím tak, ako tomu rozumiem ja. To znamená, že postupom a odporúčaniam z online kurzu porozumie naozaj aj taký človek, ktorý nepozná ani HTML základy a nikdy nevytvoril ani jednu webovú stránku.

Naučím Vás ako vytvoriť online biznis

 • aj v tom prípade, ak nie ste programátor,
 • ak ste nikdy netvorili webstránku,
 • ak nemáte žiadne skúsenosti s online obchodom!

Stačí, ak chcete byť v biznise budúcnosti. A tým je Internet!

Smelé prehlásenie? Možno. Ale pravdivé!

A ešte jeden názor...

Konečne ucelený prehľad oblasti, ktorá je pre každú firmu dôležitou súčasťou úspechu na trhu! Tento online kurz je cenným radcom pre malého podnikateľa aj marketéra z väčšej firmy. Informácie o internetovom marketingu na Slovensku ešte nikto nezhrnul tak jednoduchým a zrozumiteľným jazykom. Jednoducho: rýchlokurz získavania zákazníkov na Internete!
Ján ŠifraPracoval v PR agentúre a zaoberal sa novými trendmi v komunikácii, blogmi a online marketingom. Je hlavným organizátorom 1.-ho BarCamp-u na Slovensku.

Riešenie pre Vás, ak chcete mať úspešné online podnikanie. Ak chcete mať webstránku, ktorá naozaj zarába peniaze!

Online kurz - Revolučné Internet Marketing stratégie (RIM stratégie).
 
Značka: Overené praxou!

RIM stratégie (Revolučné Internet Marketing stratégie) obsahujú komplexné strategické postupy pre malých a stredných podnikateľov.
Od nápadu až po úspešné online podnikanie! Jednoducho, prakticky a zrozumiteľne!

Online kurz RIM stratégie obsahujú:

 • 1
  Strategické postupy
  Strategické postupy krok za krokom ako vybudovať takú webstránku, ktorá svojmu majiteľovi prináša peniaze.
 • 2
  Pracovný zošit
  Pracovný zošit je neoddeliteľnou súčasťou. Po jeho vyplnení GARANTOVANE budete mať úspešné online podnikanie!
 • 3
  Bonusy
  Bonusy napomáhajúce Vášmu rýchlemu štartu.

Bonusy získavate úplne ZDARMA!

Z obsahu online kurzu RIM stratégie:

 • Úvod, kde zistíte:
  a) ktorým smerom sa vybrať ak začínate,
  b) ak už webstránku máte, tu pochopíte, že nestačí byť na správnej ceste, ale musíte ísť aj správnym smerom!
 • Čo treba spraviť ešte pred spustením webu: krok za krokom
  8 kľúčových krokov - aj keď len jeden z nich zanedbáte, bude to mať finančné následky v budúcnosti!
 • Webstránka - často je to všetko, čo v online biznise máte!
 • Zákony úspechu v online podnikaní eBook (voľne šíriteľný eBook s 10 zákonmi obdržíte okamžite po registrácii na tejto stránke) Online kurz RIM stratégie obsahuje rozšírené vydanie týchto zákonov
 • Podrobne o dizajne webu, lebo na prvý dojem nemáte druhú šancu!
 • Základ stránky je obsah. Naučte sa ako písať texty na web.
  Copywriting: písať na web je ľahšie ako slohová práca. Získate presný návod ako na to.
 • Usability – použiteľnosť webovej stránky.
  Nestresujte svojho čitateľa! Doprajte mu užívateľsky príjemné prostredie na Vašej stránke. Návod popísaný v bodoch rozdelený do piatich oblastí.
 • Optimalizácia stránky (SEO) - pomocou tejto kapitoly minimálne
  666 Eur UŠETRÍTE!
 • O reklame, ktorá berie ale aj prináša peniaze
  Zdroj príjmov: cudzia reklama na Vašej stránke. Ako, kedy a kde mať reklamné prvky ktoré Vám zarobia peniaze.
 • O reklame na Internete, pomocou ktorej sa zviditeľníte Vy. O tom, že reklama nemusí byť drahá!
 • Dokončili ste svoju webovú stránku? Práca sa len teraz začína!
  Návod ako ušetriť tisíce a predsa efektívne použiť internetovú reklamu.
 • Podrobne o inzercii na Internete
 • Rozsiahla kapitola o zvyšovaní návštevnosti Vašej stránky.
  Využite aj také spôsoby, ktoré konkurenciu ani nenapadnú! Lacno a efektívne!
 • Linkbuilding (budovanie spätných odkazov)
  Ďalšia kapitola, ktorá Vám ušetrí veľa peňazí a zároveň zvýši návštevnosť Vášho webu.
 • Čo je to a prečo používať Affiliate softvér. Objavte skryté možnosti nekonečného Internetu!
 • Podrobne o PPC – Pay Per Click: Vaša efektívna reklama
 • Ďalšie marketingové riešenia pre online podnikanie - tipy a triky, nové trendy!
 • Vytvoriť webovú stránku nie je žiadna veda! - Ak chcete tvoriť stránku Vy sami - pomoc ako na to.
 • Prepracovaný a rozsiahly významový slovník nie len pre tvorcov webovej stránky (príručka pre tvorbu webu).
 • Trinásta komnata je tajná komnata, ktorá obsahuje informácie o nových revolučných postupoch

Trinásta komnata popisuje také strategické postupy, ktoré na Slovensku zatiaľ nevyužíva ani 1% online podnikateľov! Táto kapitola Vám jednoznačne pomôže predbehnúť konkurenciu - aj keď dnes majú kvalitný web!

Z obsahu trinástej komnaty:

 • Sedem schodov vedúcich k dverám úspešného online podnikania
 • Nápady pre Váš online biznis - ak dnes ešte nepodnikáte, inšpirujete sa. Ak dnes už svoj biznis máte, táto kapitola Vás usmerní.
 • aký je úspešný predajný proces na Internete
 • kľúčový pojem v online biznise v 10 bodoch
 • 20 krokov ako vytvoriť stránku, ktorá Vám prinesie veľké peniaze
 • v 15 bodoch podrobný návod ako písať texty na úspešnú webovú stránku, ktorá naozaj zarába!
 • 9+1 možností ako zhypnotizovať Vášho čitateľa tak, aby sa k Vám čitatelia hlásili sami, aby Vás chceli znova a znova! Spravte zo svojej stránky magnet pre Vašich budúcich zákazníkov!
 • kľúč k trinástej komnate: tajomstvo, ktoré zatiaľ na Slovensku aplikuje len veľmi málo online podnikateľov! (časť, ktorú by ste najradšej vymazali z ostatných balíkov, aby sa to Vaša konkurencia nedozvedela!)
 • spravte hoci len jednu z týchto 5 chýb a stratíte zákazníka
 • Záver - skončila teória, začína prax! Odporúčania a užitočné odkazy.

Bonusy pre Vás: ZADARMO
Všetky bonusy nájdete v online kurze (RIM stratégie).

Ktoré sú to?

Bonus č. 1: získate eBook Copywriting a Tajomstvá písania úspešných textov v hodnote 49€ zdarma!

eBook Copywriting a Tajomstvá písania úspešných textov na Váš web  NIE JE LEN o „copywriting-u! Samotný pojem copywriting všeobecne zahŕňa spôsob písania článkov počnúc od zvýrazňovania textov cez použitie kľúčových slov až po pútavé nadpisy webstránok.

Kniha, ktorú získate Vám priblíži nie len technickú stránku písania, ale aj princípy fungovania týchto textov. Nájdete tu veľa, veľa príkladov, ktoré Vás inšpirujú. 

Len vtedy je učenie efektívne, ak aj porozumiete dôvodom, prečo sa majú „veci“ robiť tak, či onak. Chcem tomu veriť, že som Vám touto publikáciou dokázal odovzdať nie len rybu, ale naučíte sa aj chytať ryby :- )

Stretnete sa s niekoľkými nápadmi (odporúčaniami), ktoré sú jednoducho aplikovateľné ale až po prečítaní si udriete na čelo s výkrikom: „Ježiši! Veď to je fakt také jednoduché!“

Bonus č. 2: Pracovný zošit

Pracovný zošit Vám pomôže pretaviť teóriu do praxe. V zošite nájdete domáce úlohy, ktoré ak vypracujete, získate zarábajúcu webovú stránku.

Pracovný zošit Vás krok za krokom povedie od nápadu až po konečnú formu Vášho online biznisu. Nebuďte len teoretikom!

Poctivo spravte všetky domáce úlohy z pracovného zošita a ja Vám garantujem, že Vaša webová stránka Vám čoskoro bude zarábať!

Bonus č. 3: 12+1 tipov k reklame na Internete

Týchto 12 + 1 tipov pre úspešnú PPC kampaň Vám ušetrí tisíce eur!
Ak o Vašom online podnikaní nepoviete nikomu, ak na Vašu stránku neprídu návštevníci, nezarobíte si ani na réžiu! Vytvoriť webovú stránku a "nehovoriť" o nej je také, ako by ste si založili podnikanie a svoj produkt nikomu neponúkali.

Najrýchlejšia a najefektívnejšia forma reklamy je dokázateľne PPC cielená reklama - kde platíte len za kliknutie a nie za videnie. Platíte len zato, ak návštevník reálne príde na Vašu stránku a nie za zverejnenie Vašej reklamy.

PPC reklamné kampane odporúčam zveriť odborníkom, ktorí sa špecializujú na správu cielených reklám.

Ak chcete ušetriť a spravovať svoju PPC kampaň sami, týchto 12+1 tipov je pre Vás neoceniteľnou pomôckou!

Pomocou eBooku a tohto bonusu spustíte svoju PPC cielenú reklamu rýchlejšie ale hlavne LACNEJŠIE!

Naučíte sa vytvárať efektívne reklamné texty a používať odborníkmi odporúčané praktiky, ktoré Vaša konkurencia ani netuší!

Bonus č. 4: Rozšírte hranice nekonečného Internetu

16 bodové odporúčanie ako rozšíriť svoje produkty aj tam, kde by ste inak nedostali! Zarobte aj tam, kde by ste za normálnych okolností nezískali ani korunu (cent)! Ušetríte na reklame a získate na obrate ak spustíte partnerský program podľa týchto odporúčaní.
Ak máte svoj online biznis a nekonečne veľa peňazí na marketing a reklamu, tento bonus nepotrebujete.

Ale ak máte obmedzený rozpočet na propagáciu svojich produktov a služieb, pomocou eBooku a tohto bonusu zrealizujete najefektívnejší spôsob ako svoj tovar elegantne ponúknuť takým čitateľom a návštevníkom Internetu, ktorých by ste inou cestou vedeli podchytiť len za veľké peniaze.

Cenu tohto bonusu tiež nie je možné vyčísliť.
Ak zvolíte nesprávnu cestu, straty môžete mať nie len finančné. Upevnite svoje online partnerstvá kvalitným softvérom! Testovanie a skúšanie nekvalitných programov Vás môže stáť stratu dôvery. Vsaďte na istotu a osvedčený systém ! Tento bonus Vám v tom pomôže.

Bonus č. 5: 3 + 1 rád ako byť stále na špici

Je možné, že táto rada bude mať pre Vás nulovú hodnotu a možno ju nikdy ani nepoužijete.
Z rôznych dôvodov...

Možno si túto radu "dnes" prečítate, bez nejakého extrémneho nadšenia si ju uložíte do podvedomia a raz, v ten správny čas vyskočí vo vašej mysli a začnete podľa nej konať.
Možno raz....

Ale možno Vám táto rada už v blízkej budúcnosti prinesie veľké peniaze.
Nepreháňam. Viem to!
Možno si ju prečítate a budete mať „waw pocit“.
Možno Vás tieto riadky tak zelektrizujú, že v noci nebudete vedieť spať. Aj tento pocit poznám. Je to o poznaní. Je to o spadnutom jablku a o gravitácii....Je to o výkriku „heuréka!“.

Je to o tom, že Vy dávno máte v rukách diamant, ale až teraz pochopíte, že hrudku hliny stačí strčiť pod tečúcu vodu a získate hodnotný drahokam.

Neviem do ktorej kategórie patríte. Neviem ako zareagujete. Ale chcem Vám toto moje odporúčanie odovzdať.

Tento bonus je mojim osobným EXTRA darom.
Doteraz som túto radu dal len svojim najbližším priateľom a VIP klientom.
Z úprimného srdca Vám prajem, aby ste toto odporúčanie vedeli zužitkovať.
Tento bonus je v tomto čase jeden z najcennejších rád pre tých podnikateľov, ktorí sú na trhu už dávnejšie a v súčastnosti prinášajú "krízové opatrenia"!

Poznámka:
Túto radu som odporúčal aj doteraz, lebo sa mi osvedčila. No v čase finančnej krízy ma nie len "zachránila", ale dokázala mi zarobiť historicky najviac peňazí počas môjho doterajšieho podnikania!

Objednajte si online kurz RIM stratégie ešte dnes!

O cene sme ešte nehovorili....
Pri cenotvorbe takéhoto produktu je veľmi ťažké určiť cenu. Hodnota celého online kurzu RIM stratégie je podľa mňa nevyčísliteľná...alebo by siahala veľmi vysoko. Prečo?

Ak beriem svoj vlastný príklad, keď som musel všetko pracne vyhľadávať na webe, musel som sa všetko naučiť od základov, lebo mi nikto nedal manuál a neradil na telefón....neviem ako vypočítať investované hodiny, dni a roky.

Čo dokážem vyčísliť je, napríklad výška investovaných peňazí do internetovej reklamy. Ach.....nechcite vedieť! Desiatky tisíce som platil za také reklamy, ktoré mi priniesli minimum návštevníkov a žiadneho zákazníka. V tom čase som nevedel prečo a ako to mám robiť. Moje štúdium bolo veľmi drahé.

Preto som 100%-ne presvedčený, že len jedinou kapitolou z celého online kurzu RIM stratégie ušetríte tisíce eur. A takýchto kapitol je v Online kurze niekoľko...

Som natoľko presvedčený o tom, že Vám Revolučné Internet Marketing stratégie pomôžu, že som sa rozhodol zobrať "riziko" na seba za Vás!

Získajte RIM stratégie a spustite svoje úspešné online podnikanie bez rizika!

Na online kurz RIM stratégie platí 3-ročná 100% garancia vrátenia peňazí!

V prípade nespokojnosti dostanete späť svoje peniaze!

Prečo 3 roky?

Ak by ste jeden rok len pripravovali svoje online podnikanie na základe kurzu a podľa pracovného zošita,
ak by ste druhý rok spustili svoj biznis a vylepšovali ho, potom
tretí rok Vám ešte pridám ako rezervu na nepredvídané časové zdržania...
...v takomto prípade neexistuje, aby Váš online biznis nefungoval!

Tie 3 roky sú prehnané, viem. Úspech sa dostaví oveľa skôr! Ak začnete.

Úpravy Vašej stránky podľa RIM stratégií Vám prinesú OKAMŽITÝ efekt za pár dní či týždňov...

Ak len dnes začínate, môžete mať funkčný a zarábajúci online biznis za niekoľko mesiacov.

Ako je to teda s cenou za celý online kurz Revolučné Internet marketing stratégie?

Podobný komplexný informačný balík na trhu nenájdete, preto je ťažké porovnávať s akýmkoľvek "tovarom".
Ak by som Vám mal odovzdať informácie obsiahnuté v celom kurze (Stratégie, eBooky, videá a ďalšie bonusy), potrebovali by sme na to niekoľkodňový seminár, čo by Vás mohlo vyjsť minimálne na 990 eur.

Okrem Online kurzu (RIM stratégie) získavate bonusy ako eBook Copywriting a tajomstvá písania úspešných textov s 50%-nou zľavou, plus ďalšie veľmi hodnotné bonusy pre Váš úspešný online biznis.

Ak by ste si chceli objednať služby obsiahnuté v kurze RIM stratégie (u mňa alebo u niekoho iného), zaplatili by ste za to spolu ±1990 € a viac.... a to som cenu poriadne priškrtil!

Ak máte kurz RIM stratégie, NEMUSÍTE platiť za služby ako: optimalizácia webstránky, WEB-audit, budovanie spätných odkazov... UŠETRÍTE tisíce eur (desiatky tisíc korún) na službách a na reklame.
Ak nechcete platiť veľké peniaze za to, čo si odteraz viete spraviť aj sami, objednajte si online kurz Revolučné Internet Marketing stratégie hneď teraz!

Viktor Zeman, ktorý je spolumajiteľ medzinárodne úspešnej firmy QualityUnit s.r.o so sídlom v Bratislave, takej spoločnosti, ktorá má cez svoj online biznis vyše 20000 spokojných zákazníkov z celého sveta, povedal: Keď si spomeniem na naše začiatky, v podstate sme budovali našu spoločnosť v podobných krokoch ako sú popísané v tomto kurze.

Akú hodnotu môže mať pre Vás toto komplexné riešenie, ktoré RIM stratégie s hodnotnými bonusmi ponúka? Koľko by ste boli ochotný(á) zaplatiť za taký manuál, ktorý Vás povedie krok po kroku k úspešnému online podnikaniu a odhalí Vám revolučné postupy na Internete, ktoré zatiaľ na Slovensku a v Česku nepoužíva ani 1% online podnikateľov? A koľko ste ochotní zaplatiť zato, aby ste veľmi rýchlo dokázali predbehnúť konkurenciu?

Zabezpečte si niekoľkoročný náskok pred Vašou konkurenciou!

Prosím neobjednávajte online kurz RIM stratégie v prípade:

 • ak nechcete podnikať a nemáte záujem ani o online biznis,
 • ak podnikáte a nevadí Vám, že Vás konkurencia predbehne,
 • ak máte úspešné online podnikanie a nechcete na ňom nič meniť,
 • ak máte dostatok peňazí a už nepotrebujete viac.

Poznámka:
Ak dnes máte svoje úspešné offline podnikanie a neviete sa rozhodnúť, či vôbec potrebujete byť aj na Internete, v online kurze nájdete odpoveď aj na túto otázku. Jedna celá kapitola v kurze hovorí o výhodách online podnikania.

Vaše miesto je na Internete! je to TRH budúcnosti, tak ho objavte ešte skôr, ako Vaša konkurencia!

 

Tak ako? Necháte sa predbehnúť konkurenciou?

ALEBO

Prišiel čas aj pre Vaše online zárobky?

Povedal o kurze...

Akadémia Online Podnikateľa a online kurz Revolučné Internet Marketing Stratégie je kompletný toolbox a návod na rozbehnutie businessu na internete. Od rozmýšľania ako začať, cez launch vašej stránky až po kľúčové metriky, reklamu, ppc, blogy atd. Autor sa netají, že to je všetko postavené na jeho skúsenostiach. Netvári sa, že zjedol múdrosť sveta a je otvorený iným názorom. Špeciálne sa mi páči časť Trinásta Komnata - sú to konkrétne užitočné rady a návody, ktoré môžete hneď aplikovať. No a niet pochýb, že keď si prejdete tento kurz, nebude už online podnikanie strašiak do ktorého sa bojíte vhupnúť, ale prostredie ktorému rozumiete a viete sa v ňom hýbať. Kiež by také niečo bolo pred 15 rokmi.
Ján CifraWebSupport s.r.o. www.websupport.sk / CEO

Objednajte si online kurz RIM stratégie ešte dnes!

Nechcem, aby ma konkurencia predbehla!
Chcem zarábať veľké peniaze na Internete!

Prajem Vám správne rozhodnutia a úspešné online podnikania!

Ak predsa ešte váhate, zaregistrujte sa nižšie na odber noviniek a rýchlokurzu zdarma...

S úctou Martin Staňo

 

Zaregistrujte sa a získajte ZDARMA!

Rýchlokurz

Ako nevyhodiť von oknom 95% z Vašich online príjmov (23-dňový kurz e-mailom - pomoc pre Vašu úspešnú webstránku) 

eBook - úspech v online biznise

eBook - Zákony úspechu

Ihneď po registrácii získate aj eBook - Zákony úspechu v online podnikaní (zákony ktoré by ste mali dodržať pre dosiahnutie úspechu v online biznise)

Rýchlokurz a ebook momentálne nie je možné stiahnuť.