Úspešní podnikatelia a klienti

Akadémia online podnikateľa referencie
Akadémia Online Podnikateľa a online kurz Revolučné Internet Marketing Stratégie je kompletný toolbox a návod na rozbehnutie businessu na internete. Od rozmýšľania ako začať, cez launch vašej stránky až po kľúčové metriky, reklamu, ppc, blogy atd. Autor sa netají, že to je všetko postavené na jeho skúsenostiach. Netvári sa, že zjedol múdrosť sveta a je otvorený iným názorom. Špeciálne sa mi páči časť Trinásta Komnata - sú to konkrétne užitočné rady a návody, ktoré môžete hneď aplikovať. No a niet pochýb, že keď si prejdete tento kurz, nebude už online podnikanie strašiak do ktorého sa bojíte vhupnúť, ale prostredie ktorému rozumiete a viete sa v ňom hýbať. Kiež by také niečo bolo pred 15 rokmi.
Ján CifraWebSupport s.r.o. www.websupport.sk / CEO
Začal som čítať váš online kurz a hneď z prvých riadkov mi je jasné, že to nie je kurz pre profíkov, ale pre začiatočníkov, ktorí si chcú z nuly vybudovať svoj prvý prosperujúci web. Myslím si, že pre začínajúcich webmastrov to bude kuchárska kniha, z ktorej ešte dlhé mesiace budú variť pokiaľ preskočia vedomosti autora online kurzu. Slovensko má čo doháňať, aby sme sa priblížili USA a západnej Európe v oblasti budovania web stránok. Množstvo ľudí si myslí, že začať predávať na Internete je niečo zložité a nemajú na to ani vedomosti a ani finančné prostriedky aby to úspešne rozbehli - preto veľká väčšina ľudí radšej nerobí nič. Myslím si, že tento kurz dokáže presvedčiť aj ešte otáľajúcich, že nemusia mať strach zo začiatkov a vysvetlí im ako je jednoduché začať a udržať si prosperujúci web. Keď si spomeniem na naše začiatky, v podstate sme budovali našu spoločnosť v podobných krokoch ako sú popísané v tomto kurze. Ak čitateľ "dovarí" na svojom webe aj podľa posledného receptu z tohto kurzu, bude vedieť, že k dokonalosti mu chýba ešte veľa, avšak bude aj tušiť, kde hľadať ďalšie informácie, akým smerom rozvíjať svoje znalosti a aké produkty mu pomôžu zdokonaľovať výkon svojej stránky.
Ing.Viktor ZemanQualityUnit s.r.o. www.qualityunit.com / Konateľ
Konečne ucelený prehľad oblasti, ktorá je pre každú firmu dôležitou súčasťou úspechu na trhu! Tento online kurz je cenným radcom pre malého podnikateľa aj marketéra z väčšej firmy. Informácie o internetovom marketingu na Slovensku ešte nikto nezhrnul tak jednoduchým a zrozumiteľným jazykom. Jednoducho: rýchlokurz získavania zákazníkov na Internete!
Ján ŠifraPracoval v PR agentúre a zaoberal sa novými trendmi v komunikácii, blogmi a online marketingom. Je hlavným organizátorom 1.-ho BarCamp-u na Slovensku.
Kniha (eBook) Copywriting a Tajomstvá písania úspešných textov je jeden z najväčších pokladov, ktoré slovenský trh pre písanie textov na web má. Správne napísaný obsah je kľúčovým prvkom kvalitnej webovej stránky. Obsah webu vo veľkej miere predáva a tento ebook prináša tajomstvá zvládnutia tohto fenoménu na jedničku. Ak myslíte vážne svoje online podnikanie, ak chcete mať vracajúcich sa čitateľov, či klientov, eBook Copywriting a Tajomstvá písania úspešných textov musíte mať. Veľmi odporúčam!
Monika
Ďakujem za všetky informácie (RIM). Začítal som sa do prvých kapitol a musím uznať, že je to kus výbornej práce. Chcem pochváliť okrem vysokej informačnej hodnoty aj skvelý štýl. Možno si spomenieš, že v jednom z mojich úplne prvých e-mailov som sa s uznaním vyjadril o tvojom nespornom prínose k "ľudskosti" na nete. Môžem to len zopakovať. Myslím, že je to popri profesionálnych znalostiach jedna z tvojich najsilnejších komodít. Priznám sa, kúpil som si tvoj produkt s určitými obavami, dokonca v situácii, keď som "v mínuse"...Zatiaľ však moje prvé dojmy hovoria len o plusoch, zdá sa, že som investoval dobre.
Róbert Zemene
Dozvedel som sa strašne veľa informácií, ktoré keby som vedel dať dokopy pred rokom tak by som nepracoval v zahraničí ale rozbiehal by som kvalitný eshop. Prvý dojem je veľmi pozitívny. Veľmi sa mi páči ako to rozoberáte dopodrobna a dávate aj príklady pre nás laikov. Páčia sa mi aj textové zákony a všetko čo s tým súvisí, SEO atd. Robím si postupne aj poznámky aby som to mohol realizovať čo najskôr.
Peter Kačmarík
Online kurz RIM stratégie ma veľmi príjemne prekvapil. Dosť dlho som váhala, či si ho kúpiť, pretože cena nie je práve najnižšia a prívlastok revolučný mi znie trochu „tv – shopingovo“ (majú tam revolučné mopy, ktoré len zametajú; revolučné náplaste, z ktorých neschudnete; revolučné cvičiace stroje – pomaly na každý sval v tele jeden – vidíte, prečo som váhala?). Ale našťastie som podľahla. Obsahovo je kurz úplne perfektný. Veľa vecí som vedela – niektoré len podvedome a potrebovala som si ich len niekde prečítať. Ale toľko som sa toho naučila, že skutočne neľutujem ani jeden cent, ktorý som Vám poslala. Za textom cítiť Vaše skúsenosti a skutočný a úprimný záujem odovzdať ich ďalej (aj za cenu, že si vychováte konkurenciu 😉 ). Teraz záleží už len na tom, či budem schopná všetko aj aplikovať v praxi.
Lucia
Kúpou online kurzu RIM stratégie sa u mňa naštartoval proces, ktorý ma ženie s určitosťou viem povedať, že správnym smerom. Je to geniálny produkt a priznám sa Vám, keď som ho kupoval v duchu som si vravel, že som sa asi zbláznil. Dnes viem, že občas neuškodí, keď človek sa "zblázni". Toto je to bláznovstvo, ktoré sa veľmi oplatilo. Ďakujem.
Tibor Gebe
Som taká unesená tým online kurzom, že nemám ani čas reagovať na iné veci. Akurát som ho celý dočítala a pomaly začínam napĺňať pracovný zošit a rozmýšľať ako bude vyzerať moja internetová stránka. S online kurzom som veľmi spokojná, je napísaný "stráviteľnou" formou, veľmi sa mi páčili rôzne príklady, na ktorých sa to dalo lepšie pochopiť. Určite ho budem odporúčať ďalej.
Ľudmila Kráľová
Som veľmi rada, že som si objednala kurz RIM stratégie. Je pre mňa veľkým prínosom, nakoľko som sa rozhodla začať podnikať z domu. Som už 5 rokov doma s deťmi a "vypadla" som z kolobehu práce. Internet som používala počas tých 5-tich rokov iba na vyhľadávanie informácií, ktoré sa týkali najmä detí (zdravie, strava, e-shopy). Samozrejme, že aj deti veľmi obohatili môj život a zmenili moje priority. Nebyť ich, o niektorých "veciach" by som dodnes ani netušila. Teraz prišiel pravý čas na to, aby som začala hľadať na internete niečo aj pre seba. Ešte budem 2 roky na rodičovskej dovolenke. Verím, že o tie 2 roky si nebudem musieť hľadať zamestnávateľa. Po preštudovaní online kurzu RIM stratégie som sa rozhodla urobiť si sama vlastnú web stránku. Veľa mi dala aj časť o reklame na internete. Netušila som, ako to presne funguje a s Vašou pomocou som ušetrila kopu času, ktorého pri deťoch nikdy nie je dosť. Robím si aj domáce úlohy. Dostala som sa aj k videám. Sú veľmi praktickou pomôckou, ktorá šetrí najmä začiatočníkovi čas. Pozriem si ich určite ešte raz, keď budem aktívne pracovať na svojej web stránke. Som taká nadšená online kurzom RIM stratégie, že sa chystám objednať si aj Copywriting a Tajomstvá písania úspešných textov, aby bolo všetko na mojej web stránke naozaj tak, ako by som to chcela mať.
Anna Kričková
Na internete aj keď nakupujem rada, nie vždy nakúpim. Veľakrát ma niečo odradí, často je to nedôvera. Zaujímavé je, že Vám som uverila po krátkej dobe. Vôbec som nezaváhala a pri objednávaní online kurzu RIM stratégie a copywriting eBooku Tajomstvá písania úspešných textov a poslala peniaze dopredu čo v iných prípadoch nerobím, alebo si to veľmi dobre rozmyslím a "prežujem". A vôbec som sa nebála, že by ste mi produkty neposlal. Nie, že ste ma nesklamal, ešte ste ma aj prekvapil rýchlosťou vybavenia objednávky. Vo štvrtok som poukázala peniaze a v piatok som už mala prístupy k celému online kurzu. Naozaj som bola veľmi milo prekvapená. Z iných stránok mám skúsenosti, že musím dlho čakať aj urgovať objednaný tovar (objednávala som na dobierku). Nenamáhajú sa ani dať mi vedieť prečo objednávka mešká. Páči sa mi Váš celkový prístup k podnikaniu a hlavne ku klientom. Budem sa snažiť podľa Vašich rád si vybudovať tak isto dôveryhodné podnikanie. Aj keď som ešte len začala materiály od Vás študovať, viem, že informácie v nich sú veľmi cenné. Ďakujem za ne. Prajem Vám veľa a len spokojných zákazníkov. S prianím pekného dňa
Oľga