7 Tajomstiev úspešného predaja ktoré ma naučil Brian Tracy

Nedávno som mal tú česť osobne počúvať velikána biznisu a TOP svetového školiteľa ktorým Brian Tracy skutočne je. Jeho prednášky si vypočulo viac ako 5 000 000 ľudí v 72 krajinách po celom svete.

Bola to skutočne veľká škola biznisu kde Brian rozprával hlavne o tom ako robiť úspešný predaj.

Preto som sa rozhodol že vám napíšem 7 Tajomstiev úspešného predaja tak, ako som sa ich naučil od Briana. Keď som si jednotlivé body rozobral do hĺbky a začal nad nimi premýšľať  bolo zaujímavé nad čím všetkým, resp. lepšie povedané čo všetko mi behalo po rozume.

Zmenu u mňa ale neurobilo premýšľanie o úspechu ale samotné aplikovanie nasledovných bodov. Myslím že toto môže pomôcť i vám.

7 Tajomstiev úspešného predaja

  • 1. Urobte rozhodnutie, že pôjdete až na samotný vrchol

Keď ste v práci buďte pracovitý – pracujte. Musím sa vrátiť k práci! Musím sa vrátiť k práci! Opakujte si dookola. Berte svoju prácu vážne. Nikto sa nestane úspešným len tak. Musíte byť ochotný makať.

  • 2. Identifikujte vaše limity a zmeňte ich

Identifikujte vaše limitujúce presvedčenia, zručnosti a zmeňte ich. Máte limit vo svojej hlave že by ste chceli zarobiť 50 000 € za rok? Dajte si cieľ 500 000 € za rok a uverte tomu. Dávajte si veľké ciele…

Chýbajú vám zručnosti k tomu aby ste boli expertom vo svojej oblasti? Vzdelávajte sa! Každý deň!

Ďalší dôležitý faktor úspechu  je INVESTÍCIA ČASU DO SEBA. Buďte odvážny, robte veci z ktorých máte strach! Takto sa strachu časom zbavíte a zvýšite svoj plat.

  • 3. Spájajte sa so správnymi ľuďmi

Spájajte sa s ľuďmi, ktorí rozmýšľajú ako vy! Toto je jeden hlavný kľúč k úspechu.  Rozmýšľajte tak ako bohatí pre ktorých peniaze pracujú a nie ako chudobní, ktorí pracujú pre peniaze.

  • 4. Veľmi dobre sa starajte o svoje fyzické zdravie

Dajte si záležať na tom aký je váš fyzický stav. Investujte týždenne 210 minút do cvičenia. Len 30 minút denne a vaše telo vám poďakuje.

  • 5. Neustále si predstavujte sami seba ako toho najlepšieho vo svojom obore

Vizualizujte. Predstavujte si samého seba ako najlepšieho, spokojného, šťastného, úspešného, experta.

  • 6. Rozprávajte sa so sebou pozitívne

Možno pre niektorých z vás to bude znieť šialene (áno, tiež som si to kedysi myslel). Veľmi dôležité je mať pod kontrolou svoj vnútorný hlas.

a) Mám sa rád  b) Som najlepší  c) Milujem svoju prácu  d) Som zodpovedný

Opakujte si denne niekoľkokrát tieto body, uverte im a stane sa to vašou realitou.

  • 7. Vytvorte pozitívnu akciu

a) Dostaňte sa do pohybu  b) Začnite jednať- bez akcie nie je reakcia c) Posúvajte sa neustále vpred d) Vytvorte si „pocit naliehavosti“

Záverom:

Neobávajte sa niečoho, čo nemôžete zmeniť (napríklad minulosť).

Rozprávajte o budúcnosti a myslite na budúcnosť!

Brian hovorí že vaše najväčšie úspechy prídu v budúcnosti ak sa na ňu sústredíte. Jednoducho budete zarábať viac ako ste kedy zarábali ak vypustíte nepodstatné a pôjdete tvrdo za svojim cieľom.

 

P.S. Ak tento článok môže pomôcť v napredovaní aj vašim priateľom podeľte sa o neho zdieľaním a podporte ho lajkom.

Ďakujem Vám.

S úctou Martin

Stiahni si rýchlokurz a e-book ZDARMA:

Zákony úspechu v online podnikaní

úspech a podnikanie cez internet
Pasívny príjem

Rýchlokurz - Ako nevyhodiť von oknom 95% z Vašich online príjmov (23-dňový kurz e-mailom - pomoc pre Vašu úspešnú webstránku) 

Ihneď po registrácii získate aj eBook - Zákony úspechu v online podnikaní (zákony ktoré by ste mali dodržať pre dosiahnutie úspechu v online biznise)

Momentálne nie je možné stiahnuť rýchlokurz a ebook.

Komentáre