Nick Vujicic zmení Váš pohľad na život

Inšpirujúce video od osobnosti menom Nick Vujicic pri ktorom zistíte že musíte byť vytrvalý ak chcete v čomkoľvek uspieť, teda i v podnikaní.

Priatelia, toto video vysoko odporúčam. Videl som ho už nespočetne krát ale slzy sa mi pri ňom tlačia do očí zakaždým keď si ho pozriem.

Nick sa narodil bez rúk a nôh, vo svojich ôsmych rokoch chcel spáchať samovraždu. Teraz je z neho úspešný podnikateľ, hrá golf, pláva, surfuje, založil si rodinu a svojimi prednáškami motivuje milióny zdravých ľudí.

Pozrite si video a načerpajte silu od človeka, ktorý sa nikdy nevzdáva!

Vítam Vás. Som Martin, online marketing poradca pre malých a stredných podnikateľov, tvorca a zakladateľ Akadémie Online Podnikateľa a online kurzu Revolučné Internet Marketing Stratégie (RIM Stratégie). Internet Marketing Stratégiám a Online Podnikaniu sa venujem aktívne viac ako 8 rokov. Vždy som sa zaujímal o to ako riešiť efektívne podnikanie cez internet a v podstate to bolo mojou záľubou. Postupne som sa dostal ku tomu ako vytvárať efektívne web stránky, vyskúšal rôzne systémy a aplikácie ktoré zjednodušujú a šetria čas online podnikateľom a to od zahraničných až po tie naše Slovenské a České. Dnes je moja záľuba mojim podnikaním a pomáham i ďalším ? Preto, ak Vás zaujíma, ako môžete zarábať pomocou internetu, ako môžete aj Vy z Vašej web stránky vyťažiť čo najviac zisku, zostaňte prosím a stiahnite si rýchlokurz a eBook zdarma.

Stiahni si rýchlokurz a e-book ZDARMA:

Zákony úspechu v online podnikaní

úspech a podnikanie cez internet
Pasívny príjem

Rýchlokurz - Ako nevyhodiť von oknom 95% z Vašich online príjmov (23-dňový kurz e-mailom - pomoc pre Vašu úspešnú webstránku) 

Ihneď po registrácii získate aj eBook - Zákony úspechu v online podnikaní (zákony ktoré by ste mali dodržať pre dosiahnutie úspechu v online biznise)

Komentáre