Pasívny príjem

Rýchlokurz

Ako nevyhodiť von oknom 95% z Vašich online príjmov

Úvod k rýchlokurzu

Rozhodli ste sa vytvoriť si webovú stránku. Z rôznych dôvodov. Možno máte firmu alebo prevádzkujete portál a chcete zarobiť na reklamách.

Rýchlokurz Ako nevyhodiť von oknom 95% z Vašich online príjmov oslovuje nie len tých, ktorí už dnes majú svoje webové stránky, ale ukazuje aj smer pre tých, ktorí len dnes zvažujú ako vytvoriť úspešnú webovú stránku. Webstránku, ktorá aj zarába peniaze!

Denne pristupujeme na Internet a používame ho ako svoj pracovný nástroj. Koľko ľudí si ale je vedomých, že webové stránky môžu byť „sliepkou, ktorá znáša zlaté vajcia“?

Vaša webová stránka môže byť odteraz aj Vašou tlačiarňou na peniaze!

V dnešnom infoveku sa všetky údaje zaznamenávajú na čipy, pamäťové karty, USB kľúče, prípadne sa pália na CD...

Dovoľte mi trochu symboliky preniesť do tohto rýchlokurzu.
Knihy a odborné kurzy predstavovali pre mňa vždy zdroj vedomostí. Kniha, nie je len dobrý, ale aj múdry priateľ! Podobne je to i s online kurzom, raz získate prístup a čerpáte z neho dlhé dlhé roky.

Dúfam, že budú pre Vás informácie hodnotné!

Zajtra dostanete prvú lekciu rýchlokurzu.
Ak dnes ešte nepodnikáte, tak zatiaľ porozmýšľajte, v akej oblasti by ste chceli zarábať peniaze.

Lekcie budú stručné, krátke a výstižné - len jadro a podstata veci!

V prvej lekcii sa dozviete o jednej neobjavenej pravde dnešných čias!

Už zajtra!

Martin Staňo
www.akademia-online-podnikatela.sk

Ak už nechcete čakať,
informácie na jednom mieste nájdete tu:

Online kurz - Revolučné Internet Marketing Stratégie

Online kurz RIM Stratégie obsahuje komplexné strategické postupy pre malých a stredných podnikateľov.

Od nápadu až po úspešné online podnikanie! Jednoducho, prakticky a zrozumiteľne!

Kurz RIM Stratégie obsahuje:

1. Online kurz RIM Stratégie - strategické postupy krok za krokom ako vybudovať takú webstránku, ktorá svojmu majiteľovi prináša peniaze.

2. Pracovný zošit je neoddeliteľnou súčasťou RIM kurzu. Po jeho vyplnení GARANTOVANE budete mať úspešné online podnikanie!

3. Bonusy napomáhajúce Vášmu rýchlemu štartu - všetky ZDARMA v hodnote viac ako 300 € (8100 Kč).

Čo povedali o Online kurze odborníci:

Ján Cifra,
CEO vo WebSupport s.r.o., firma ktorá je najväčší svetový registrátor .sk domén. Má rozsiahle skúsenosti z oblasti technológií a manažmentu, 2 roky pôsobil ako riaditeľ v spoločnosti Axasoft. Počas štúdia MBA na Vlerick Leuven-Gent Management School v Belgicku pracoval pre ING Belgium. Jeho poslednou zastávkou pred WebSupportom bolo Piano Media, kde pôsobil ako finančný riaditeľ a zároveň business developer zodpovedný za komunikáciu s vydavateľmi z európskych krajín.

"Akadémia Online Podnikateľa a online kurz Revolučné Internet Marketing Stratégie je kompletný toolbox a návod na rozbehnutie businessu na internete. Od rozmýšľania ako začať, cez launch vašej stránky až po kľúčové metriky, reklamu, ppc, blogy atd. Autor sa netají, že to je všetko postavené na jeho skúsenostiach. Netvári sa, že zjedol múdrosť sveta a je otvorený iným názorom. Špeciálne sa mi páči časť Trinásta Komnata - sú to konkrétne užitočné rady a návody, ktoré môžete hneď aplikovať. No a niet pochýb, že keď si prejdete tento kurz, nebude už online podnikanie strašiak do ktorého sa bojíte vhupnúť, ale prostredie ktorému rozumiete a viete sa v ňom hýbať. Kiež by také niečo bolo pred 15 rokmi."

Viktor Zeman,
spolumajiteľ medzinárodne úspešnej firmy QualityUnit s.r.o so sídlom v Bratislave, takej spoločnosti, ktorá má cez svoj online biznis vyše 15000 spokojných zákazníkov z celého sveta, povedal:

"Keď si spomeniem na naše začiatky, v podstate sme budovali našu spoločnosť v podobných krokoch ako sú popísané v tomto kurze."