Liga majstrov v online podnikaní čaká len na Vás!

Lebo na schody sa nestačí pozerať, treba na ne aj vystúpiť!

Poďte a vystúpme spoločne po schodoch úspechu

k Vášmu online podnikaniu!

Ďakujem za toľko skvelých reakcií na Rýchlokurz Ako nevyhodiť von oknom 95% z Vašich online príjmov. Som úprimne rád, že lekcie boli pre Vás prínosom, počas trvania kurzu ste obohacovali aj Vy mňa!

Určite cítite aj Vy, že Rýchlokurz nestačí na to, aby sa Vaše online podnikanie zrazu premenilo na tlačiareň peňazí. K tomu treba viac. Niečo, čo dokáže za niekoľko týždňov priniesť úplne nový web na vrchol výsledkov v Google vyhľadávaní.

Všetky svoje vedomosti, ktoré som získal za tie roky pri tvorbe webstránok a pri mojich online podnikaniach som skoncentroval do jedného celku a zrodil sa kurz RIM stratégie.

Revolučné Internet Marketing Stratégie Vás krok za krokom - slovom a písmom - povedú od nápadu k úspešnej realizácii.

Ak ste laik, ľahko sa naučíte vytvoriť aj eshop pomocou video nahrávok.
Ak ste už niekedy tvorili stránky, alebo už máte svoje podnikanie na Internete, získate cenné informácie o takých strategických postupoch, ktoré dnes na Slovensku neaplikuje ani 1% online podnikateľov - internetových stránok.

Prečo sa Vám oplatí objednať si online kurz RIM Stratégie ešte dnes?
Existujúci zákazníci Akadémie online podnikateľa sa stretávajú v členskej zóne!

Výhody členstva v uzatvorenej skupine, doživotný prístup a aktualizácie online kurzu :

  • získate užitočné informácie navyše (čo verejne možno nepublikujem)
  • NEOBMEDZENÝ a doživotný prístup do chránenej členskej sekcie
  • Vaša otázka je zodpovedaná nie len mnou, ale čerpať môžete aj zo skúseností ostatných VIP členov
  • pribúdajúce video nahrávky
  • zvýhodnené akcie ďalších produktov Akadémie Online Podnikateľa (v príprave),
  • kontakty a vytvorenie strategických partnerstiev s takými podnikateľmi, ktorí ovládajú novodobé strategické postupy internet marketingu.

Je tu čas na nové začiatky. Zaslúžite si aj Vy zarobiť si vážne peniaze - pomocou vlastného online podnikania!

Objednajte si online kurz RIM Stratégie ešte dnes a nečakajte, kým sa Vaša konkurencia dostane na tieto stránky!

Bude mi cťou privítať Vás medzi "Very Important Person" (V.I.P.), v lige majstrov na Akadémii online podnikateľa!

Prajem Vám správne rozhodnutia a úspešné online podnikania!

S úctou

Martin Staňo

www.Internet-Marketing-Strategie.sk

www.Akademia-Online-Podnikatela.sk

Čo povedali o Online kurze odborníci:

Ján Cifra,
CEO vo WebSupport s.r.o., (spoločnosť ktorá je najväčším svetovým registrátorom .sk domén). Ján má rozsiahle skúsenosti z oblasti technológií a manažmentu, 2 roky pôsobil ako riaditeľ v spoločnosti Axasoft. Počas štúdia MBA na Vlerick Leuven-Gent Management School v Belgicku pracoval pre ING Belgium. Jeho poslednou zastávkou pred WebSupportom bolo Piano Media, kde pôsobil ako finančný riaditeľ a zároveň business developer zodpovedný za komunikáciu s vydavateľmi z európskych krajín.

"Akadémia Online Podnikateľa a online kurz Revolučné Internet Marketing Stratégie je kompletný toolbox a návod na rozbehnutie businessu na internete. Od rozmýšľania ako začať, cez launch vašej stránky až po kľúčové metriky, reklamu, ppc, blogy atd. Autor sa netají, že to je všetko postavené na jeho skúsenostiach. Netvári sa, že zjedol múdrosť sveta a je otvorený iným názorom. Špeciálne sa mi páči časť Trinásta Komnata - sú to konkrétne užitočné rady a návody, ktoré môžete hneď aplikovať. No a niet pochýb, že keď si prejdete tento kurz, nebude už online podnikanie strašiak do ktorého sa bojíte vhupnúť, ale prostredie ktorému rozumiete a viete sa v ňom hýbať. Kiež by také niečo bolo pred 15 rokmi."

Viktor Zeman,
spolumajiteľ medzinárodne úspešnej firmy QualityUnit s.r.o so sídlom v Bratislave, takej spoločnosti, ktorá má cez svoj online biznis vyše 15000 spokojných zákazníkov z celého sveta, povedal:

"Keď si spomeniem na naše začiatky, v podstate sme budovali našu spoločnosť v podobných krokoch ako sú popísané v tomto kurze."

Čo povedali o online kurze RIM Stratégie zákazníci:
Váš kurz je výborný, je v ňom presne to čo som očakávala – presné odrážky toho, čo sa ma na stránke nachádzať a prečo. Som veľmi spokojná s obsahom, lebo ma to privedie k cieľu-novej firemnej www stránke.

Je však pravda, že sa to nedá čítať len tak ako beletria, ale musím rozmýšľať a tvoriť a to už je náročné, takže si na to časovo nechávam viac času. Ale teším sa na každú ďalšiu kapitolku – je neuveriteľné, že v knihe máte toľko nových, revolučných informácií s akými som sa ešte nestretla, a pritom sa okolo počítačov, internetu aj marketingu pohybujem, takže mi to nie je vzdialené.

...to čo ponúkate, je veľmi dobré a užitočné. Je to riešenie a nie len reklamné prázdne slovíčkarenie.
Alena P.

Nečakajte! Objednajte si hneď teraz doživotný vzdelávací program online podnikania

Áno chcem aby ma klienti kontaktovali sami!