Rýchlokurz

Ako nevyhodiť von oknom 95% z Vašich online príjmov

18. lekcia: Čo môžete, automatizujte!

Obsluhovať 10 alebo 50 zákazníkov sa ešte dá pomerne „ľudsky“ zvládať.
Ak ale musíte komunikovať s tisíckami čitateľov a/alebo zákazníkov, bez automatizovaných prvkov to je už nad ľudské sily!

Na správu veľkej databázy čitateľov a zákazníkov už musíte mať ľudí, ktorí Vás stoja peniaze! Myslite nato už na začiatku Vášho online biznisu.

Zautomatizujte hoci aj celý predajný proces!

Ako často ste so svojou rodinou? Tak často, ako si prajete?

Ak máte automatizovaný predajný proces vo Vašom online podnikaní, môžete ísť na dovolenku hocikde vo svete.

Stačí niekoľko hodín v priebehu týždňa na to, aby ste zmanažovali Váš biznis. Internet je dostupný všade. Vy dovolenkujete, automatické systémy pracujú za Vás!

Pokiaľ Vaše podnikanie nie je postavené na systéme, ste len zamestnancom vo Vašej vlastnej firme!

V ďalšej lekcii budeme analyzovať, a možno zmeníte smer...

Ak už nechcete čakať,
informácie na jednom mieste nájdete tu:

Online kurz - Revolučné Internet Marketing Stratégie

Online kurz RIM Stratégie obsahuje komplexné strategické postupy pre malých a stredných podnikateľov.

Od nápadu až po úspešné online podnikanie! Jednoducho, prakticky a zrozumiteľne!

Kurz RIM Stratégie obsahuje:

1. Online kurz RIM Stratégie - strategické postupy krok za krokom ako vybudovať takú webstránku, ktorá svojmu majiteľovi prináša peniaze.

2. Pracovný zošit je neoddeliteľnou súčasťou RIM kurzu. Po jeho vyplnení GARANTOVANE budete mať úspešné online podnikanie!

3. Bonusy napomáhajúce Vášmu rýchlemu štartu - všetky ZDARMA v hodnote viac ako 300 € (8100 Kč).

Čo povedali o Online kurze odborníci:

Ján Cifra,
CEO vo WebSupport s.r.o., (spoločnosť ktorá je najväčším svetovým registrátorom .sk domén). Má rozsiahle skúsenosti z oblasti technológií a manažmentu, 2 roky pôsobil ako riaditeľ v spoločnosti Axasoft. Počas štúdia MBA na Vlerick Leuven-Gent Management School v Belgicku pracoval pre ING Belgium. Jeho poslednou zastávkou pred WebSupportom bolo Piano Media, kde pôsobil ako finančný riaditeľ a zároveň business developer zodpovedný za komunikáciu s vydavateľmi z európskych krajín.

"Akadémia Online Podnikateľa a online kurz Revolučné Internet Marketing Stratégie je kompletný toolbox a návod na rozbehnutie businessu na internete. Od rozmýšľania ako začať, cez launch vašej stránky až po kľúčové metriky, reklamu, ppc, blogy atd. Autor sa netají, že to je všetko postavené na jeho skúsenostiach. Netvári sa, že zjedol múdrosť sveta a je otvorený iným názorom. Špeciálne sa mi páči časť Trinásta Komnata - sú to konkrétne užitočné rady a návody, ktoré môžete hneď aplikovať. No a niet pochýb, že keď si prejdete tento kurz, nebude už online podnikanie strašiak do ktorého sa bojíte vhupnúť, ale prostredie ktorému rozumiete a viete sa v ňom hýbať. Kiež by také niečo bolo pred 15 rokmi."

Viktor Zeman,
spolumajiteľ medzinárodne úspešnej firmy QualityUnit s.r.o so sídlom v Bratislave, takej spoločnosti, ktorá má cez svoj online biznis vyše 15000 spokojných zákazníkov z celého sveta, povedal:

"Keď si spomeniem na naše začiatky, v podstate sme budovali našu spoločnosť v podobných krokoch ako sú popísané v tomto kurze."