Rýchlokurz

Ako nevyhodiť von oknom 95% z Vašich online príjmov

16. lekcia: Online biznis nie je o rýchlom zbohatnutí!

V podnikaní na Internete je to podobné ako v offline obchode.

Ak Vám niekto sľubuje rýchle zbohatnutie, nebude to úplne „kóšer“ – ani v klasickom, ani v online podnikaní.

Nečakajte, že postavením ideálnej obchodnej stránky pri dodržaní všetkých odporúčaní a kľúčových prvkov pre zarábanie na Internete zbohatnete okamžite!

Podnikať na Internete má tiež svoje zákonitosti.

úspech aj na webe si žiada svoj čas!

Samozrejme procesy sa dajú urýchliť, ale žiadne zázračné praktiky pre dlhotrvajúce a stabilné podnikanie nečakajte od serióznych (marketingových) poradcov.

Netrpezlivosťou môžete veľa pokaziť, ale na druhej strane nezabúdajte na zákon fungujúcej nedokonalosti (z eBooku): Aj dobré je dostatočne dobré!

Vyhýbajte sa extrémom, snažte sa o kvalitu a úspech sa dostaví!

V ďalšej lekcii si povieme aj o tom, ako môžete urýchliť svoj úspech v online podnikaní.

Ak už nechcete čakať,
informácie na jednom mieste nájdete tu:

Online kurz - Revolučné Internet Marketing Stratégie

Online kurz RIM Stratégie obsahuje komplexné strategické postupy pre malých a stredných podnikateľov.

Od nápadu až po úspešné online podnikanie! Jednoducho, prakticky a zrozumiteľne!

Kurz RIM Stratégie obsahuje:

1. Online kurz RIM Stratégie - strategické postupy krok za krokom ako vybudovať takú webstránku, ktorá svojmu majiteľovi prináša peniaze.

2. Pracovný zošit je neoddeliteľnou súčasťou RIM kurzu. Po jeho vyplnení GARANTOVANE budete mať úspešné online podnikanie!

3. Bonusy napomáhajúce Vášmu rýchlemu štartu - všetky ZDARMA v hodnote viac ako 300 € (8100 Kč).

Čo povedali o Online kurze odborníci:

Ján Cifra,
CEO vo WebSupport s.r.o., (spoločnosť ktorá je najväčším svetovým registrátorom .sk domén). Má rozsiahle skúsenosti z oblasti technológií a manažmentu, 2 roky pôsobil ako riaditeľ v spoločnosti Axasoft. Počas štúdia MBA na Vlerick Leuven-Gent Management School v Belgicku pracoval pre ING Belgium. Jeho poslednou zastávkou pred WebSupportom bolo Piano Media, kde pôsobil ako finančný riaditeľ a zároveň business developer zodpovedný za komunikáciu s vydavateľmi z európskych krajín.

"Akadémia Online Podnikateľa a online kurz Revolučné Internet Marketing Stratégie je kompletný toolbox a návod na rozbehnutie businessu na internete. Od rozmýšľania ako začať, cez launch vašej stránky až po kľúčové metriky, reklamu, ppc, blogy atd. Autor sa netají, že to je všetko postavené na jeho skúsenostiach. Netvári sa, že zjedol múdrosť sveta a je otvorený iným názorom. Špeciálne sa mi páči časť Trinásta Komnata - sú to konkrétne užitočné rady a návody, ktoré môžete hneď aplikovať. No a niet pochýb, že keď si prejdete tento kurz, nebude už online podnikanie strašiak do ktorého sa bojíte vhupnúť, ale prostredie ktorému rozumiete a viete sa v ňom hýbať. Kiež by také niečo bolo pred 15 rokmi."

Viktor Zeman,
spolumajiteľ medzinárodne úspešnej firmy QualityUnit s.r.o so sídlom v Bratislave, takej spoločnosti, ktorá má cez svoj online biznis vyše 15000 spokojných zákazníkov z celého sveta, povedal:

"Keď si spomeniem na naše začiatky, v podstate sme budovali našu spoločnosť v podobných krokoch ako sú popísané v tomto kurze."